Par mums

   “Informācijas un konsultāciju aģentūra “Statuss”” tika nodibināta 2013. gadā. Tās dibinātājs ir Dmitrijs Ivanovs. Pēc daudzkārtējiem ceļojumiem uz Ziemeļameriku un Dienvidameriku viņam radās vēlme dibināt tūrisma uzņēmumu, kurš ļautu mūsu tūristiem iepazīt šo divu dižo kontinentu tālās valstis jaunās nokrāsās. Tika pieņemts lēmums izveidot uzņēmumu, kurš varētu apkalpot prasīgus klientus no Krievijas (Eiropas) un apmierināt jebkuru viņu vēlmi gan atpūtas, gan darījuma braucienos uz tālām un eksotiskām zemēm, tos plānojot un realizējot.

     Un, protams, par galveno mērķi no sākuma tika izvēlēta ASV. Tādējādi, plānojot savu ceļojumu uz ASV un citām Ziemeļamērikas un Dienvidamerikas valstīm sadarbībā ar aģentūru “Statuss”, mūsu klienti tiek informēti par to, kādas ir mūsu iespējas. Šobrīd par stratēģisko partneri ASV mēs esam izvēlējušies kompāniju “Teamamerica”, kura ir dibināta 1997. gadā un uz doto brīdi sadarbojas ar vairāk nekā 500 aģentūrām un tūrisma uzņēmumiem no 45 valstīm. Uzņēmumam ir pārstāvniecības Ņujorkā, Maiami, Barselonā, Milānā. Ar tik spēcīga partnera atbalstu aģentūra “Statuss” piedāvā šobrīd visplašāko labāko viesnīcu klāstu ASV, Kanādā, Karību salās un Dienvidamerikā.

     Mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem sekojošos pakalpojumus luksusa ceļojumu segmentā ASV un citu Ziemeļamērikas un Dienvidamerikas valstu teritorijās:

-  Labāko numuru rezervējums labākajās viesnīcās,

-  Labāko villu un apartamentu noma,

-  Privāto lidmašīnu un helikopteru noma,

-  Luksusa un biznesa klases automobiļu noma ar šoferi vai bez. Ekskluzīvo automobiļu noma,

-  Personīgo apsardzi un drošības nodrošināšanu visa Jūsu Amērikas ceļojuma laikā,

-  Diennakts consierge servisu,

-  Personīgā iepirkšanās konsultanta pakalpojumi.

   Mūsu partneru durvju consierge serviss atrodas Ņujorkā. Tas sniedz nepārspējamu servisa kvalitāti 7 dienas nedēļā. Tāpat mēs varam organizēt jebkuras sarežģītības ceļojumu uz Ziemeļamēriku un Dienvidamēriku ne tikai VIP klientiem, bet arī individuāliem tūristiem un grupām. Visas tūristu kategorijas būs apmierinātas ar servisu, kuru sniedz un pārrauga aģentūra “Statuss”.

   Aģentūra “Statuss” neaprobežojas tikai ar Ziemeļamēriku un Dienvidamēriku, kaut arī šos ceļojumu mērķus mēs uzskatām par mūsu pamatmērķiem. Mēs vienmēr atrodāmies pievilcīgu ceļojumu mērķu un vietu, kā arī labāko partneru meklējumos. Tādēļ šobrīd mēs ar prieku paziņojam, ka sadarbībā ar aģentūru “Statuss” Jūs varat organizēt vienreizēju atpūtu ģimenei, atpūtu diviem, nosvinēt kāzas vai jūsu kāzu jubileju Maurīcijā, Seišelu salās, Maldīvijā, Madagaskarā, daudzās Karību jūras salās un interesantākajās Dienvidaustrumāzijas valstīs. Mūsu partneri šajos reģionos ir viesnīcu un kūrortu ķēdes: Constance Hotels & Resorts, Sandals & Beaches Hotels & Resorts, Banyan Tree Hotels & Resorts, Angsana Hotels & Resorts, aģentūra Pure Escape.

   Mēs ar lepnumu paziņojam par to, ka esam sākuši sadarboties ar leģendāro viesnīcu un kūrortu ķēdi “Belmond.” Tagad sadarbībā ar ķēdi “Belmond” mēs piedāvājam mūsu klientiem unikālu iespēju izbaudīt greznu atpūtu pašos pievilcīgākajos mūsu planētas nostūros. Aģentūra “Statuss” palīdzēs organizēt vienreizējus ceļojumus pa Eiropu un Dienvidaustrumāziju firmas vilcienos un upes kruīza kuģos “Belmond”. Mēs piedāvājam noorganizēt grandiozus safari Āfrikā ar izmitināšanu firmas namiņos “Belmond”. Pateicoties partneru programmām aģentūra “Statuss” iedzīvinās jūsu sapņus par savu personīgo elitāro mājokli, kurš atrodas vienā no labākajiem pasaules kūrortiem Maiami vai arī slavenajā Londonā ar augstu drošības un privātuma līmeni.

   Tāpat mums ir gods prezentēt jums mūsu jauno darbības virzienu – jūras un upju kruīzi visā pasaulē. Šo iespēju mums dāvā mūsu partneri no Singapūras, kompānija “AG Reliance Sea Cruise”, kura specializējas jūras un upju kruīzu organizēšanā un piedāvā saviem partneriem kruīzus visā pasaulē. Tāpēc tagad, ja jūs sarīkosieties kruīzā, vispirms konsultējaties ar aģentūras “Statuss” speciālistiem: mēs sniegsim jums vispilnīgāko informāciju, vadoties no jūsu vēlmēm.

   Nav vērts piemirst veco labo Eiropu. Tagad aģentūra “Statuss” var piedāvāt neaizmirstamu atpūtu Itālijā, Portugālē, Spānijā, Austrijā un Kiprā. Dotajās valstīs mums ir noslēgti sadarbības līgumi kā ar atsevišķiem lieliem vietējiem tūroperatoriem, tā arī ar dažām viesnīcām. Aģentūrai “Statuss” ir jauna mājaslapa - www.status-elite.lv. Šajā mājaslapā jūs varēsiet saņemt ne tikai informāciju par viesnīcām, ceļojumiem un kruīziem, bet arī tiešsaistes režīmā norezervēt un iegādāties lidmašīnas biļetes uz jebkuru planētas nostūri.

   Aģentūras “Statuss” komandā ir jauni un ambiciozi cilvēki. Mēs pastāvīgi mācāmies, attīstāmies un pilnveidojamies, lai sniegtu mūsu klientiem maksimāli kvalitatīvu servisu. Mēs piedāvājam ne tikai atpūtu, mēs katru no mūsu klientiem padarām laimīgu.

   Ar cieņu, Kompānija SIA “Informācijas un konsultāciju aģentūra “Statuss”

 

 

 

Заказать путешествие

Спасибо!

Ваш запрос успешно отправлен.
Совсем скоро вам на почту прийдет
индивидуальное предложение

Ок

PASŪTĪT CEĻOJUMU

Спасибо!

Ваш запрос успешно отправлен.
Совсем скоро вам на почту прийдет
индивидуальное предложение

Ок

Order tour

Спасибо!

Ваш запрос успешно отправлен.
Совсем скоро вам на почту прийдет
индивидуальное предложение

Ок